Za účelom zlepšenia služieb využívajú naše stránky súbory ”cookies”. Prezeraním našich stránok vyjadrujete svoj súhlas s ich použitím. Zavrite okno kliknutím na OK.

Záruka originality a kvality

Zaručujeme originalitu a kvalitu už více než 10 let!


Společnost Perfume Point s.r.o. provozovatel internetového obchodu Parfum Club, prodává výhradně originální parfémy, jejichž kvalitu garantuje, a proto v případě reklamace, pokud se nejedná o reklamaci z důvodu kvality produktu, zboží rozbalené z celofánového obalu a vyzkoušené zboží nemůžeme vzít zpět, jelikož ho už dále nemůžeme prodávat. Děkujeme za pochopení! Pokud byste přece jenom z nějakého důvodu nebyli spokojeni s objednaným a dodaným parfémem, kontaktujte náš zákaznický servis. Naši spolupracovníci vám ochotně poradí jak nejlépe postupovat.   

Pokud jste obdrželi jiný produkt, než jste si objednali, ihned volejte na zákaznickou linku, kde Vám ochotně poradí.
Volejte nám, pokud máte nějaké připomínky!

Balík po převzetí od kurýra ihned otevřete a přesvědčte se o tom, zda jste obdrželi produkt, který jste si objednali přes náš e-shop. Pokud jste z nějakého důvodu dostali jiný produkt, žádáme Vás, abyste celofánový obal nerozbalovali, protože už ho nemůžeme vyměnit. Produkt rozbalený z celofánového obalu se považuje za používaný!
Balík okamžitě rozbalte!