Za účelom zlepšenia služieb využívajú naše stránky súbory ”cookies”. Prezeraním našich stránok vyjadrujete svoj súhlas s ich použitím. Zavrite okno kliknutím na OK.

O nás - Parfum Club


Parfum Club

Parfémy | Kosmetika | Kvalitní a originální produkty za příznivé ceny!


Parfém není pouze vůně, je mnohem víc… Parfém v nás vyvolá příjemný pocit, vzpomínku na první nebo poslední velkou lásku, dodává osobní styl, zvyšuje atraktivitu a sebevědomí. Ale nejdůležitější je, že vůně, kterou si vybereme, pomáhá vyjádřit samotného sebe.
Prodáváme výhradně originální parfémy a kosmetické přípravky, jelikož produkty získáváme pouze z ověřených zdrojů, co zaručuje, že si u nás vybíráte z nejkvalitnějších originálních parfémů.
Kvalitu a spolehlivost zaručuje provozovatel webové stránky Perfume point s.r.o., který na mezinárodním trhu úspěšně působí už více než 12 let. Společnost Perfume point s.r.o., se obchodováním s parfémy a kosmetickými produkty zabývá od roku 2007 a svým zákazníkům přináší stále širší nabídku produktů za stále příznivější ceny. Díky tomu v našem e-shopu naleznete nejnovější produkty, které garantujeme, že se co nejrychleji a za nejlepší ceny dostanou k Vám.
Chtěli bychom dosáhnout, aby parfémy nebyly pouze výsadou vyvolených, a proto nabízíme prostřednictvím našeho e-shopu možnost nakupování se slevou.

Přidejte se k nám! Čtěte naše zábavné a informační příspěvky a nakupujte za příznivé ceny! V našem Magazínu a na facebookovém profilu si můžete přečíst zajímavosti o historii vybraných parfémů a i o novinkách kosmetického průmyslu.
Srdečně Vás očekáváme v našem e-shopu s různými akcemi, novinkami, ale i s ověřenými světoznámými značkami.
Velmi si vážíme vaší přízně